BMKCloud Log in
条形 банер-03

Вести

Европската конференција за хумана генетика-01

BMKGENE ќе учествува во ESHG 2023 од 10-ти до 13-ти јуни 2023 година во Глазгов, Шкотска, ОК.

На оваа конференција, BMKGENE ќе ги претстави нашите сеопфатни геномски решенија и услуги за секвенционирање на едно место, особено за споделување на нашата услуга за секвенционирање на просторни транскриптоми на субклеточно ниво.

Не заборавајте да се запознаете со тимот на BMKGENE на штандот #578.

Со нетрпение очекуваме да ве видиме!

 


Време на објавување: мај-18-2023 година

Испратете ни ја вашата порака: