BMKCloud Log in
条形 banner-03

Lajme

Konferenca Evropiane e Gjenetikës Njerëzore-01

BMKGENE do të marrë pjesë në ESHG 2023 nga 10 qershori deri më 13 qershor 2023 në Glasgow, Skoci, MB.

Në këtë konferencë, BMKGENE do të prezantojë zgjidhjet tona gjithëpërfshirëse gjenomike dhe shërbimet e renditjes me një ndalesë, veçanërisht për të ndarë shërbimin tonë të sekuencës së transkriptimit hapësinor të nivelit nënqelizor.

Mos harroni të takoni ekipin e BMKGENE në stendën #578.

Mezi presim t'ju shohim!

 


Koha e postimit: Maj-18-2023

Na dërgoni mesazhin tuaj: