banner1
banner2
banner3
X

Rreth
Biomarker
teknologjitë

Shiko më shumëGO

Biomarker Technologies (BMK) është një ofrues kryesor i shërbimeve gjenomike në industri, me seli në Pekin.Ajo ka qenë e angazhuar në mënyrë aktive në inovacionin dhe zhvillimin e teknologjive të renditjes me performancë të lartë dhe bioinformatikës për më shumë se 12 vjet.Me një ekip të pasionuar dhe shumë të aftë për R&D, BMK është e përkushtuar të ofrojë shërbimet më gjithëpërfshirëse të renditjes që mbulojnë gjenomikën, transkriptomikën, omikën me një qelizë dhe epigjenetikën.

di më shumë për kompaninë
aobut-img-1

eksplorojnë tonëShërbimet kryesore

Biomarker Technologies ofron zgjidhje ONE-STOP në nivele multi-omike që përmbushin qëllime të ndryshme kërkimore

pse zgjidhni
Biomarker Technologies

 • Platforma jonë
 • BMKCloud
 • Misioni yne

Biomarker Technologies zotëron platformat më të avancuara të sekuencës së performancës së lartë dhe platformat kompjuterike me performancë të lartë, që shërbejnë për sekuencën e gjeneratës së ardhshme, sekuencën e gjeneratës së tretë, multiomikë me një qelizë, proteomikë, metabolomikë dhe trajtimin e të dhënave me performancë të lartë.

 • Platformat kryesore të renditjes me performancë të lartë me shumë nivele
 • Profesional, Laborator Molekular Automatik
 • Platformë e vetë-zhvilluar e analizës së bioinformatikës në internet

Ekipi ynë teknik i shquar ka aftësi të fuqishme në trajtimin e çështjeve shkencore dhe teknike dhe ka grumbulluar përvojë masive në fusha të ndryshme kërkimore dhe ka kontribuar në qindra botime me ndikim të lartë në Nature, Nature Genetics, Nature Communications, Plant Cell, etj. Ajo zotëron mbi 60 vende patentat e shpikjeve dhe 200 të drejtat e autorit të softuerit.

 • Shërbimet e Shkencës dhe Teknologjisë
 • Platforma e Bioinformatikës në internet
 • Shërbimet e Teknologjisë Mjekësore

Biomarker Technologies është e përkushtuar të krijojë vazhdimisht vlerë më të madhe për klientët e saj dhe të udhëheqë transformimin industrial me inovacione të cilësisë së lartë për të realizuar misionin e saj përfundimtar për të përfituar njerëzimin me teknologjinë gjenetike.

 • Për të inovuar bioteknologjinë
 • Për t'i shërbyer shoqërisë
 • Për të përfituar njerëzit
 • Krijimi i qendrës inovative të bioteknologjisë dhe krijimi i një sipërmarrjeje simbolike në bio-industri
choose_bg

Ne do t'ju ofrojmë
Sherbim profesional

 • Professional Staff
  500

  Stafi Profesional

  Ajo ka një ekip R & D me më shumë se 500 teknikë me arsim të lartë.
 • Nation Patents of Inventions
  60

  Patentat e Shpikjeve të Kombit

  Ajo zotëron mbi 60 patenta kombe të shpikjeve.
 • Software Copyrights
  200

  Të drejtat e autorit të softuerit

  Ai zotëron mbi 200 të drejta autori të softuerit.
 • Impact Factor
  4500+

  Faktor ndikues

  Biomarker Technologies ka kontribuar në mbi 1000 projekte të publikuara me ndikim të lartë.

TonaPlatformat

hetim

Për pyetje rreth produkteve tona ose listës së çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

Hetim tani

Lajme& Pikat kryesore

shikoni më shumë
 • Webinar: Karakteri gjenomik i thekrës...

  Pikat kryesore Në këtë webinar dy-orësh, është nderi ynë i madh që kemi ftuar gjashtë ekspertë në arenën e gjenomikës së të korrave.Fjala jonë...
  Lexo më shumë
 • Analiza e gjenomit të Seadragon p...

  EVOLUCIONI I GJENOMIT Genome De novo Assembly|Përcaktimi i seksit Të gjitha punët e renditjes dhe shërbimet e pjesshme bioinformatike janë ofruar nga Biomarker Techonologi...
  Lexo më shumë
 • Aplikimi i Nanopore ful...

  Natyra TRANSKRIPTOMIKE KOMUNIKIMET Karakterizimi i transkriptit të plotë të mutacionit SF3B1 në leuçeminë limfocitare kronike zbulon rregullimin e poshtëm...
  Lexo më shumë

Na dërgoni mesazhin tuaj: